‘’ 18 – 24 MART YAŞLILARA SAYGI HAFTASI’’ YAPILAN ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI.

İl Müdürlüğümüze bağlı  Gazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi  Müdürlüğümüzde,   kalan yaşlılar, yaptıkları el emeği göz nuru eserleri ‘’18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’’ sebebiyle sergiledi. Seramik ve ahşap boyama ürünlerinden oluşan sergide 100’e yakın el emeği yer aldı.
Serginin açılışına Vali Yardımcımız  Mehmet Fevzi Dönmez,  İl Müdürümüz Suat Kenç, Halk Eğitim Müdürü Kazım Atıcı ve davetliler katıldı
Vali Yardımcımız Mehmet Fevzi Dönmez  açılış konuşmasında; Yaşlılarımız, el sanatı ürünlerini yaparken hem kendileri güzel vakit geçirmiş hem de çok güzel eserler ortaya çıkarmış" dedi.
Huzurevinde kalan yaşlıların hayatlarını kaliteli ve nitelikli geçirmeleri adına sosyal faaliyetler yapıldığını aktaran İl Müdürümüz Suat Kenç, "Bu sosyal faaliyetlerden biriside el sanatları ürünleri yapmalarıdır. Bu sosyal faaliyetler yaşlılarımıza hem ruhsal yönden olumlu bir etki yapmakta hem de onların hayata dair bağlılıklarını artırmaktadır" diye ifade etti.

 

GAZİ HUZUREVİ VE YAŞLI BAKIM REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZ SAKİNLERİ BOWLİNG TURNUVASINDA BULUŞTULAR.

Gazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi  Müdürlüğümüz sakinleri Bowling turnuvasında bir araya geldiler. Huzurevi müdürlüğümüzce sosyal aktiviteler kapsamında 21.03.2017 tarihinde Akgün Avm Bowling salonunda Bowling turnuvası yapılarak , birinciler belli oldu.
Bayanlar takımından birinciliği Esma Bakar ile Erkekler takımından birinciliği hak kazanan Mehmet Bilmez’e hediyeler  verildi.
Turnuva sonunda yapılan etkinlik kapsamında huzurevi sakinlerimizle tatlıcıya gidildi. Keyifli bir gün geçirdiklerini dile getiren huzurevi sakinlerimiz gönüllerince eğlendiler.

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNDEN HUZUREVİ SAKİNLERİMİZE ANLAMLI ZİYARET

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü çalışanları, yaşlılar haftası münasebetiyle Gazi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde ikamet eden yaşlılarımızı ziyaret ederek yaşlılar haftasını kutladı.
 
HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNDEN GAZİ HUZUREVİ SAKİNLERİMİZE ANLAMLI ZİYARET
 
Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü bu yıl”18-24 Mart Yaşlılar Haftası” etkinliği kapsamında Elazığ Gazi Huzurevine Halk Sağlığı Müdür Yrd.Dr.Mehmet SAYAR, Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şube Müdürü Osman AKTAŞ, Müdürlüğümüz çalışanlarından Dr. Birsen ADEMOĞLU, Obezite Birimi, Kronik Durumlar Birimi çalışanları, Gazi Huzur Evi Müdür Yrd. Mahmut ŞAHİN ve çalışanları ile beraber Yaşlılara Saygı Haftasını kutlamak amacıyla104 yaşlımız ziyaret edilerek; yaşlılarımızı mutlu etmek adına yaş pasta kesilerek ikramlarda bulunuldu. Yaşlılarımızla tek tek sohbet edildi. Daha sonra Huzurevinde kalan yaşlılarımızın elişi sergisi gezildi, yaşlılarımıza günün hatırası olarak Müdürlüğümüz tarafından tansiyon aleti ve şeker ölçüm cihazı hediye edildi.
 
YÖNTEM OKULLARINDAN HUZUREVİ SAKİNLERİMİZE ANLAMLI DAVET

Yöntem okulları tarafından hazırlanan 18 – 24  Mart Yaşlılara Saygı haftası ve 18 Mart  Çanakkale zaferi etkinlikleri programlırına Gazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi  Müdürlüğümüz sakinleri de katıldılar.
Çanakkale zaferi tiyatro gösterisi huzurevi sakinlerimize duygusal anlar yaşattı.
Sonraki Sayfa: 2017 ASDEP GÖREVLİSİ ÖZEL HİZMET ALIMI DUYURUSU!!!

Önceki Sayfa : SEVGİ KOROSU ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR