İl Müdürümüz Suat Kenç’in, 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla yazılı mesajı

İletişim teknolojisinin gelişmesiyle birlikte toplumların aydınlanmasında, önemli bir rol üstlenen basın, internet medyası ve sosyal medya ile yelpazesini genişletmiş, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşmıştır. Kamuoyunun bilgilendirilmesinde doğru ve güvenilir haber yapma, objektif olma, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde barındıran bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, aynı zamanda vatandaşla Devlet arasında köprü görevi görmektedir.
 
Bu duygularla, İlimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan siz değerli basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, bu vesileyle ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, görevi başında bulunanlara çalışmalarında başarılar diliyor, selam ve muhabbetlerimi sunuyorum.'' Dedi.
 
 
 


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Suat KENÇ, 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası münasebetiyle mesaj yayımladı.

Önceki Sayfa : İl müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarda görev yapan personele yönelik olarak Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından “Narkotik Suçlarla İlgili Bilinçlendirme ve Destek” konulu eğitim verildi.