Kahraman şehidimiz Fethi Sekin’i Binler Uğurladı.

        İzmir Adliyesi önünde teröristlerin bombalı araç ve uzun namlulu silahlarla düzenledikleri kalleş terör saldırısında son mermisine kadar çatışan ve daha sonra şehit düşen 3 çocuk babası 44 yaşındaki  hemşerimiz Trafik Polisi Fethi Sekin’in naaşı Elazığ’ın Baskil ilçesinde binlerce kişinin katıldığı cenaze namazının ardından Doğancık Köyüne götürüldü.
       Şehidin naaşı, meslektaşları tarafından cenaze aracından alınarak köy mezarlığında, 10 Kasım 2016 tarihinde vefat eden annesi Hatun Fethiye Sekin’in yanında hazırlanan mezarlığa indirildi. Cenaze törenine, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel EROĞLU, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet YILMAZ, Elazığ Valimiz Murat ZORLUOĞLU, Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ, Garnizon Komutanı Korgeneral Yılmaz UYAR, Elazığ milletvekilleri Ömer SERDAR, Metin BULUT, Ejder Açıkkapı, Tahir ÖZTÜRK, İl Emniyet Müdürü Doğan CANGÜL, Elazığ Aile Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Suat KENÇ , İl Müdür Yardımcımız Ahmet DEMİRDAĞ ve diğer protokol üyeleri ile şehidin ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.
     Saygı atışı ve dua edilmesinin ardından tören sona erdi.Sonraki Sayfa: ÖZ DEĞERLENDİRME EĞİTİMİ TOPLANTISI İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Suat KENÇ, 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası münasebetiyle mesaj yayımladı.