Kahraman Şehidimiz Ömer Halisdemir’in Babasından İl Müdürümüz Suat KENÇ’e Anlamlı Ziyaret.

      15 Temmuz ‘da yaşanan darbe kalkışmasında bir kahramanlık örneği göstererek Özel Kuvvetler Komutanlığına girmeye çalışan vatan haini Tuğgeneral Semih Terzi’yi vurarak karargâha girmesini önleyen Şehit Astsubay Ömer HALİSDEMİR’in babası Hasan Hüseyin HALİSDEMİR İl Müdürümüz Suat KENÇ’i makamında ziyaret etti.
      10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile Elazığ’a gelen Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer HALİSDEMİR’in babası Hasan Hüseyin HALİSDEMİR, Niğde Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Harun KOCA’da eşlik etti.
Ziyarette konuşan Şehit HALİSDEMİR’in babası Hasan Hüseyin HALİSDEMİR, “Bizleri konuk ettiği için Sayın Elazığ Valime ve tüm Elazığlılara çok teşekkür ediyorum. Tüm ülke bizim acımıza ortak oldu, Türkiye’nin her yerinden bize Şehit Ömer HALİSDEMİR ile ilgili ulaşmaya çalışıyorlar. Bu süreçte bize çok yoğun bir ilgi gösterildi. Herkese çok teşekkür ediyorum. Ömer HALİSDEMİR’i nasıl yetiştirdin diye çok soruyorlar. Ben şahsım adına diyorum ki bir daha yetiştirebilirim.” dedi.
      Şehit HALİSDEMİR’in babasının bu ziyaretinden çok mutlu olduğunu ifade eden İl Müdürümüz Suat KENÇ ise konuşmasında “Türk milletinin yiğit evladı, Kahramanımız Şehit Ömer HALİSDEMİR’in babası Hasan Hüseyin amcamız hoş geldiniz diyorum. Bu ziyaretiniz ile  hem şahsımı hem de Elazığ’lı hemşerilerimizi ziyadesi ile memnun ettiniz. Bunu bilmenizi isterim ki artık Elazığ’da da bir eviniz ve bir evladınız vardır. Aziz şehidimizin hatırasını hep yaşatacağımızdan kuşkusunuz olmasın ‘’ diye konuştu.
      İl Müdürlüğümüze Bağlı kuruluşumuz olan Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü Müdürümüz Sahabettin CAN tarafından aziz şehidimizin portresinin olduğu tablo kendilerine takdim edildi. Hatıra fotoğrafını çektirildikten sonra İl Müdürümüz, şehidimizin babası ve beraberindekilerle KEBAN’a hareket ettiler.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Suat KENÇ, 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası münasebetiyle mesaj yayımladı.

Önceki Sayfa : İL MÜDÜRÜMÜZ SUAT KENÇ TARAFINDAN ÇALIŞANLARIN GÖREV, YETKİ VE SORUMLULUKLARI KONULU EĞİTİM VERİLDİ